Indigolapsed II

Indigolapsed II

Rõõm indigolastest

Lee Carroll ja Jan Tober - Viimased 2 eksemplari! Kaaned kulunud, sisu korras.

Tänaseks on juba tuhanded lugejad tundnud rõõmu meie esimesest raamatust "Indigolapsed". See on tekitanud paljudes inimestes üle kogu maailma huvi ja austust selle sügava teadvusemuutuse vastu, mis leiab oma väljenduse neis erilistes lastes, ning õpetanud vanemaid, õpetajaid ja hooldajaid nende võluvate lastega toime tulema. Mida teha aga tuhandete kirjade, lugude ja vaatlusandmetega, mida on meile oma indigolaste kohta saatnud vanemad, õpetajad ja teised lastega töötavad spetsialistid? Muidugi tuleb selle materjali põhjal kirjutada uus raamat!

Rõõm indigolastest on indigolapsi käsitlevate esseede, artiklite ja isiklike mõtiskluste kogu. Ehkki me avaldame peatselt ka akadeemilisema suunitlusega indigolaste-teemalise raamatu, tahtsime enne seda hetkeks aja maha võtta, et koos teiega neist imelistest lastest lihtsalt rõõmu tunda – näidata, kuidas nad mõtlevad ja tegutsevad ning mida nad meie ellu toonud on. See raamat pole siiski mõeldud üksnes meelelahutuseks, vaid ka lastega tähendusrikka dialoogi algatamiseks, selle jätkamise julgustuseks või selleks innustuse pakkumiseks. Indigolapsed on uue aastatuhandega kaasneva positiivse transformatsioonilise teadvusenihke lahutamatu osa – ja me loodame, et rõõmustate nende üle koos meiega!

Jan Tober ja Lee Carroll räägivad tuhandetel seminaridel üle kogu maailma inimkonnale antud suurematest volitustest ja väest. Lee on viimase viieteistkümne aasta jooksul avaldanud kümme eneseabiraamatut, mis on tõlgitud paljudesse keeltesse. Jan on arvukate eneseabile pühendatud artiklite, helikassettide ja CD-de autor. Jani ja Leed on kolm korda kutsutud ka ÜRO-sse, tutvustamaks oma lootuse- ja armastusesõnumit. Autoritega saate ühendust võtta nende kodulehekülje www.indigochild.com kaudu.

Vt ka: http://www.valgusesaar.ee/indigo.htm

Hind: 19.99 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )