Puuahhaat (1 tk)

Puuahhaat (1 tk)

Võimsa ja mitmetasandilise puhastajana ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustava maanduskivina stabiliseerib ahhaat energiaid ning harmoniseerib yini ja yangi. Selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Ahhaat aitab teil omaks võtta teie tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. Tervendades südames peituvat viha ja  kibestumist, transformeerib ahhaat sisemist negativismi ning annab julgust uuteks algusteks. Innustades saama uusi elukogemusi, toetab ahhaat stabiilset vaimset kasvu, tasakaalustab aurat ning ravib emotsionaalseid traumasid, soodustab eneseusalduse taastumist ning negatiivsusest ja südamevalust ülesaamist. Ahhat parandab ka keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Vana-Roomas kanti ahhaati tõeamuletina.

Puuahhaat
Puuahaat on väga tasakaalustav kivi, mis sisendab turvalisuse ja kaitsuse tunnet ka kõige keerukamates situatsioonides. See kivi loob tugeva ühenduse Maa-Ema hellitavate ja toetavate energiatega ning taastab elujõu. Väestava ning negatiivsuse eest kaitsva kivina aitab puuahhaat ebameeldivate olukordadega rahulikult silmitsi seista, neist läbi minna ning saada kontakti väljakutsete taga peituvate kingituste ja õppetundidega. Puuahhaati on hea kanda pikemat aega. 

NB! Osaliselt poorse struktuuriga!

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest

Hind:

NB! Hind: ca 1,4 - 1,9 cm: 0.65 EUR/0.59 EUR
NB! Hind: ca 2 - 2,4 cm: 0.99 EUR/0.89 EUR
NB! Hind: ca 2,5 - 2,9 cm: 2.11 EUR/1.90 EUR
NB! Hind: ca 3 - 3,4 cm: 3.44 EUR/3.10 EUR
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )