Südame tervendamise komplekt

Südame tervendamise komplekt

© Riina Grethiel

Komplekt koosneb erineva suurusega lihvitud kristallidest:

karneool (1) – tervendab emotsionaalkeha ja lisab teie aurasse soojust ning rõõmu;

mäekristall (2) – ühendab Allika selge ja puhta valgusega;

roosa kvarts (3) – tervendab südamevalu ja avab tingimusteta armastusele;

rodokrosiit (4) – ravib minevikus kogetud traumasid ja aitab üle saada vapustustest, mis on südame ette kaitsemüüre tekitanud;

roheline aventuriin (5) – hajutab negatiivsed energiad südame avamise teelt, avab ja tervendab südamekeskust, aidates selle potentsiaalil harmoonilisel teel avalduda;

Neid kristalle võib soovi korral paigutada kehale südamekeskuse piirkonnas, hoida peos või kanda endaga kaasas. See kristallikomplekt aitab teil tervendada oma südant ning avaneda armastuse andmisele ja vastuvõtmisele hingetasandil.

Kõik kristallid selles tervendavas komplektis on hoolikalt valitud, neid on õnnistatud, puhastatud ja omavahel tasakaalustatud, samuti häälestatud tervendama teie südamekeskust.

Vt ka: Kristallikomplektid ja universaalne „ravimiladu“ sisetasanditel

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest

Vt ka: Kotikesed kristallikomplektide jaoks

Hind: 20.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )