Psüühilise kaitse komplekt

Psüühilise kaitse komplekt

© Riina Grethiel

Komplekt koosneb erineva suurusega lihvitud kristallidest:

roheline aventuriin (1) – aitab avada südamekeskust, pakkudes samal ajal kaitset kõikide negatiivsete energiate eest, on rahustava ja jõudu lisava toimega;

punane aventuriin (2) – aitab saavutada tugevat maaühendust;

mäekristall (3) – ühendab Allikaga ja pakub vaimset kaitset;

hematiit (4) – tugev kaitsekivi, mis tagab kindla maaühenduse ning toob vaimse valguse rakutasandile.

Neid kristalle võib hoida peos või kanda endaga kaasas, kui viibite olukorras, kus vajate psüühilist kaitset. See kristallikomplekt aitab transformeerida negatiivse positiivseks ja suunab teid leidma armastavaid lahendusi mis tahes olukorras. Selle komplektiga töötamine annab rahu- ja turvatunde ka neis situatsioonides, mis teile varem hirmuäratavalt mõjusid. Kõige tugevamat mõju avaldab kristallide peos hoidmine. Kõik kristallid selles tervendavas komplektis on hoolikalt valitud, neid on õnnistatud, puhastatud ja omavahel tasakaalustatud, samuti häälestatud pakkuma psüühilist kaitset.

Vt ka: Kristallikomplektid ja universaalne „ravimiladu“ sisetasanditel

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest

Vt ka: Kotikesed kristallikomplektide jaoks


Hind: 15.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )