Obsidiaanist peegel

Obsidiaanist peegel

Läbimõõt ca 7 cm

Väeese, mis aitab mõista tõde enda kohta.

Obsidiaanist peegel on väga hea abivahend enese varjupoole tundmaõppimiseks ja ka valgustamiseks. Pikemas perspektiivis aitab obsidiaaniga töötamine meis olevat varjupoolt transformeerida ja selles olevaid energiaid enda tugevateks külgedeks muuta (nt: julguseks, väljaastumiseks ebaõigluse vastu jne). Kui protsess läheb liiga intensiivseks, siis võite obsidiaaniga töötamise mõneks ajaks kõrvale panna, kuid obsidiaani mõjusid aitab suurepäraselt tasakaalustada ka roosa kvarts. Parimate tulemuste saavutamiseks hoidke obsidiaanist peeglit enda läheduses – näiteks asetage töölauale või öökapile, kuid seda võib ka mediteerides käes hoida või ööseks padja alla panna. Obsidiaan on väga tugev kaitsekivi.

***

Asteegid meisterdasid lamedatest obsidiaaniplaatidest seiramispeegleid, teised vanaaja rahvad valmistasid sellest kivist maagiliste omadustega nooleotsi ja kirveid. Kristallistruktuurita obsidiaanil puuduvad igasugused piirid ning selle toime on äärmiselt kiire ja võimas. Obsidiaan aitab mõista haiguste põhjusi. Obsidiaani eest ei jää miski varjatuks. See toob armutult pinnale kõik meie vead, nõrkused, blokeeringud ja muud tingimused, mis meid jõuetuks muudavad. Kasvu toetades ja kiirendades pakub obsidiaan kindlat tuge, ent nõuab ettevaatlikku käsitsemist, mistõttu on soovitatav küsida selle kasutamise kohta nõu kogemustega terapeudilt. Sügavat hingetervendust pakkuv obsidiaan aitab ravida eelmistest eludest praegusesse ellu edasi kandunud emotsioone ja traumasid, muutes tunde-elu puhtamaks ja selgemaks. Tugeva kaitsekivina moodustab obsidiaan negatiivsuse vastu kilbi, luues juurtšakrat Maa keskmega ühendava maandava sideme. Obsidiaan absorbeerib keskkonnast negatiivseid energiaid ning blokeerib psüühilisi rünnakuid ning negatiivseid vaimseid mõjusid, aitab saavutada meeleselgust ning vabaneda nii segaduses olekust kui ennast ahistavatest tõekspidamistest, võimaldades mõista ka mis tahes vaimsete häirete põhjuseid. Obsidiaanist kera sobib suurepäraselt seiramiseks ja ennustamiseks, ent nähtu väljendamine võib nõuda suurt taktitunnet. Märkus: Kui obsidiaani mõju on liiga tugev, eemaldage see kohe ning kasutage tasakaalu taastamiseks seleniiti ja roosat kvartsi.

Must obsidiaan
Peale selle, et must obsidiaan kannab endas obsidiaani üldisi omadusi, kõrvaldab see šamaanikivi ka kehalised häired, tõmmates jõuliselt välja negatiivsuse ja tõrjudes eemale needused. Tuues hinge- ja vaimujõud füüsilisele tasandile, annab must obsidiaan need teadlikult suunatava tahte käsutusse. Must obsidiaan sunnib teid silmitsi seisma oma tõelise olemusega, tuues pinnale teie sügavaimad alateadlikud hirmud ning vajadusel isegi võimendab negatiivsete energiate kogemist, nii et võimalikuks saaks need täielikult ära tunda ja vabastada. Selline tervendus toimib nii esivanemate poolt jäetud pärandi kui ka suguvõsa mustrite puhul. Tühistades jõu kuritarvituse minevikus, tegeleb must obsidiaan väe kasutamise küsimustega kõikidel tasandeil.

Uus!

Hind: 38.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )