Saladuste saladus

Saladuste saladus

Küllusest edasi tõelist rahuldust pakkuva eluni

Marc Allen - Viimased eksemplarid! Kaaned veidi kulunud.

On hea, kui inimesed tunnevad külgetõmbeseadust – kuidas luua kaasasündinud vaimseid ja füüsilisi võimeid kasutades küllust ja edu. Sellele vaatamata elavad paljud "saladuse" avastanud siiani õnnetult. Raamat "Saladuste saladus" selgitab põhjalikult manifesteerimise seadust, kuid liigub siit veel kvanthüppe võrra edasi ja näitab, mis on elus tõeliselt tähtis. Meis on olemas kõik vajalik, et teha seda, mida teha armastame, et olla need, kelleks saamisest oleme alati unistanud, et jõuda eluteel täieliku õnne, rahuldustunde ja eneseteostuseni. Samuti on meis, just siin ja praegu, potentsiaal luua maailm, mis toimiks kõikide jaoks. Sellest raamatust leiate saladuse, mis juhib teid õnneliku elu, sisemise rahu, vabaduse ja eneseteostuseni. See on saladus, mis aitab igaühel avastada, milline on just tema panus meie maailma paremaks muutmisel.


Marc Allen: "Saladusi pole olemas, on ainult tõed ja võimsad loomiseseadused, mis jäävad meie eest varjatuks seni, kuni oleme valmis neid mõistma. Neis seadustes ja tõdedes pole midagi uut, neid on õpetatud kõikidel aegadel.

Manifesteerimise saladus pole keeruline – tegelikult on see väga lihtne, mis on ka üks põhjusi, miks nii vähesed sellest aru saavad. See paistab liiga lihtsa ja ilmselgena, ning meile tundub, et üks saladus peaks olema märksa keerulisem või vähemalt originaalsem – mitte aga midagi sellist, millest me kõik juba nii palju kordi varem kuulnud oleme.

Samas võib see tunduda ka veidralt mõistatusliku või salapärasena, kui sellest esimest korda kuuleme. Kuuldu ei jõua kohale või paistab vaid tühjade sõnade ja kõlavate ideedena, millel pole meie elu karmi reaalsusega mingit pistmist. Ja sellepärast, kuigi oleme manifesteerimise seadusest ikka ja jälle kuulnud, jääb see ometi saladuseks, mis pannakse kähku kõrvale ja unustatakse. Sellel pole olnud meie eludele mitte mingit mõju – võimalik, et kuni tänaseni.

Siiski on see lihtne külgetõmbe- ja manifesteerimiseseadus töötanud lugematute inimeste heaks ning võib ka teie elus toimima hakata. Asja võti seisneb selle seaduse väljendamises oma sõnadega ja rakendamises just teile omasel viisil.

Niipea, kui suudame väljendada manifesteerimise seadust oma sõnadega, mõistame seda tõeliselt. Siis on sellel ka vägi muuta meie elusid.

Kuid taevas ja maa peal on märksa olulisemaid asju kui manifesteerimise saladus. Loendamatu hulk inimesi on selle enda jaoks avastanud, aga elavad ikkagi õnnetut elu, mis on täis valu ja masendust.

Heitke pilk maailma rikkaimatele ja te näete elusid täis kannatusi, sest paljud nende hulgast ei ole selgeks saanud õnneliku elu lihtsaid seadusi, mida tundes on meie päevad täidetud rõõmu ja sisemise rahuga ning meie elul – pühal ja imelisel – on oma eesmärk.

Miljonid inimesed kogu ajaloo vältel on teadnud seda saladust – ja ka seda, et see on saladuste saladus, palju tähtsam kui ükski teine."


"Vähesed õpetajad paeluvad mu tähelepanu nii nagu Marc Allen. Temas on midagi, mis mõjub täiesti loomulikult ja usutavalt. Ta võtab kõrgelennulised eduprintsiibid ja toob need maa peale lihtsal, ent paeluvad moel. Olen selles raamatus toodud printsiipe kasutanud ja võin kinnitada, et need toimivad tõepoolest – ka teie elus. Ei ole lihtsamaid ja efektiivsemaid raamatuid edust kui käesolev raamatuke."

– Alan Cohen, raamatu „Lõdvestu küllusesse“ autor.


"Marci ainulaadne lähenemine edule ja eneseteostusele on inspireeriv ja hämmastavalt praktiline."

 – Shakti Gawain, raamatu „Loov visualiseerimine“ autor.

Hind: 19.44 EUR /18.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )