Kollasest aventuriinist orgon-sau

Kollasest aventuriinist orgon-sau

Pikkus ca 11 cm

Kuldse päikesepõimiku tšakra sümboliga

Orgon tähendab eluenergiat – chi'd, praanat või eetrit. Orgon-sauad on valmistatud poolvääriskivide, vaigu ja metallide segust. Orgonid puhastavad ja tasakaalustavad energiaid ning harmoniseerivad chi'd meie kehas, energiaväljades ning elu- ja tööruumides. Lisaks sellele transformeerivad orgonid negatiivseid energiaid positiivseteks ning toimivad tõhusa kaitsena erinevate negatiivsete energiate ja elektromagnetiliste segajate vastu. Orgon-sauad on mõeldud massaažiks või kristalliteraapiaks. Saua terav ots sobib hästi punktmassaaži jaoks. Lisaks sellele toetavad orgon-sauad mediteerimist, suurendavad võimet näha selgeid unenägusid ja teotavad rahulikku und ja vähendavad stressi. Selleks, et orgon-sau aktiveerida, tuleb seda vähemalt 20 sekundit käes hoida.

Aventuriini, mis on väga positiivne kivi, kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Aventuriin imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. See kivi kaitseb südameenergia metafüüsilise vampirismi puhul ning ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib ka inimese meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi; toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames.

Kollane aventuriin
Kollane aventuriin avab ja tasakaalustab sakraalkeskust ja päikesepõimikutšakrat. See on eriti hea kivi inimestele, kes on ülitundlikud või otsustusvõimetud, aidates neil ületada kõik need emotsioonid, mis on seotud oma väe usaldamisega või sooviga oma elus kõike kontrollida. Kollane aventuriin aitab iseendaga rahu teha, toetab külluse loomist ning võimendab loovust.

Hind: 27.44 EUR /16.46 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )