Rohelise Tara mandalaga padi

Rohelise Tara mandalaga padi

Mõõdud ca 38 x 38 cm

Riina Grethiel

Tarat peetakse kiireks kaitsjaks, kes vastab abipalvetele hetkega, ning Roheline Tara on seotud nii vaimsele vabanemisele viivate õpetuste kui elavas looduses oleva väe kaitsmise ja hoidmisega. Aidates kõiki olendeid, transformeerib Roheline Tara oma mõõtmatu armastuse- ja kaastundevõimega lakkamatult meie planeedi energeetilist atmosfääri. Tarale keskendudes äratame jumaliku kohaloleku enda sees ning kogeme väga kõrge ja puhta teadvustasandiga samastumist. Eesmärgiks on oma kõrgema olemuse kehastama õppimine ja selle täiustamine kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks. Kuna Tara kohalolek on tugevalt seotud Suure Jumalannaga ning mitmete seoste tõttu meie oma muistse pärandiga, siis võime avada end võimalusele, et selle iidse õpetusliini vaimuleek, kust Tara praktika pärineb, aitab elustada Tara tervendavat ja harmoniseerivat kohalolekut ka meie oma traditsioonis ning avada uusi ja üllatavaid horisonte.

Kvaliteetne fototrükiga padi. Mandala või väepilt on trükitud padja mõlemale poole. Padja alumises servas on lukk. Padjakatte mõõdud ca 39 x 39 cm.

NB! Kui soovitud patja pole laos, siis saadame selle teile ca 5-7 tööpäeva pärast!

Uus!

Hind: 49.00 EUR /44.10 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )