Virtuaalnäitus "Selgus ja vägi" - tiražeeritud gicleéd LÕUENDIL

Selgus
on loomulikult ilmuv ajatu teadlikkus, mis on täielikult ja täiuslikult ärkvel. See ergas meel on imepärane ja aegade algusest peale spontaanselt kohal. Ta on olemuslikult tühi, kuid peidab endas varandust, millest lakkamatult ilmub universum. Selgus on tühjuse loomulik helendus, meele tõeline ja algupäraselt puhas olemus, mis on lahutamatu Algallikast ning jätkub ilma alguse ja lõputa. Olles ühteaegu kõikehõlmav ja isikuline, moodustab see iga olendi vaimse järjepidevuse. Vägi on vankumatu, kuid lihtne kohalolek. See on vaimne avarus, mida ei saa mõõta. See on väärikus ja südame mõõtmatus, spontaanselt ilmuv, ehe, kaastundlik ja täielikult ärkvel. See on loomulik rahu, mis on leitav meele lõpmatusest, kus pole midagi saavutada ega millegi nimel pingutada.

Meenuta kristallselget valgust, puhast säravvalget hiilgust, millest on sündinud kogu olemasolu kõiksustervikus ja millesse kõik alati naaseb. See puhas ja hiilgav algolek on sinu enda meele tõeline loomus ja seega leitav sinu enese seest. Samuti on tegu veel manifesteerumata maailmade loomupärase ja polaarsusest vaba algolekuga. Lase lahti kõik ja lõdvestu sellesse selgesse kiirgavasse valgusesse, oma loomupärase olemuse hiilgavasse algolekusse, Algallikasse endasse. Sula ühte hiilgusega, kes sa tõeliselt oled! Usalda seda, sest see on su enda tõeline olemus, sinu algne kodu. - Riina Grethiel -

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )