Tõelise tervendamise kunst

Tõelise tervendamise kunst

Palve ja kujustamise piiritu vägi

Israel Regardie ja Marc Allen

Raamat „Tõelise tervendamise kunst“ kirjeldab üksikasjalikult üht võimast ja iidset harjutust, mis stimuleerib keha, meelt ja vaimu, et luua füüsilist tervist ja isiklikku edu. Tegemist on ajaproovile vastu pidanud essentsiga õpetustest, kuidas täita oma keha ja energiaväljad Allika valgusega ning lahustada ebakõlalised haigusi tekitavad energiad ning kogeda täiuslikku tervist.

Raamatu esmailmumisest on möödas peaaegu 90 aastat, kuid tänase päevani on selle sõnum võimas ja ajakohane, kuna õpetab üht lihtsat meetodit meele tervendamisvõime käivitamiseks, tutvustades lugejatele väga tõhusat harjutust, mida dr Regardie kutsub Keskmise Samba meditatsiooniks. See on tehnika, mis ühendab joogide iidset tšakrasüsteemi ja kabalistlikku Elupuu mõistet, luues seeläbi lihtsa ja efektiivse meetodi tervendamiseks.

Käesolevas väljaandes toob kirjastaja Marc Allen, kes on ka raamatute „Saladuste saladus“ ja „Miljonärikursus“ autor, Israel Regardie töö kahekümne esimesse sajandisse, näidates meile, kuidas aktiveerida nii universaalseid kui sisemisi energiaid, et luua esmalt füüsilist tervist ning tervendada seejärel meie elu iga valdkonda. Nagu vaid vähesed raamatud enne või pärast seda, pakub „Tõelise tervendamise kunst“ nii teoreetilisi teadmisi kui vajalikke praktikaid, et luua heaolu ja kutsuda esile täitumuse tunnet.

Mõõdud: 184 x 126 mm, 110 lk.

Vt ka: Allalaetav MP3 audiokursus "Loeng Elupuust ja Keskmise Samba meditatsioon"

Hind: 13.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )