Külluse ja õitsengu mandalaripats

Külluse ja õitsengu mandalaripats

© Riina Grethiel. Mõõdud ca 2,5 x 3,4 cm. Ümara suurendava klaasiga!

Peremärkidega talisman

Taeva energia laskub Maa peale ja lahustab varjatud pimeduse. Mees- ja naispool on tasakaalus, kodu on kaitstud, pere terve. Õige tegutsemise tulemus on küllus, õitseng ja viljakus. Taevased väed juhivad samme, tõde võidutseb. Juhis: kui teed oma elu korda ja oled naabri suhtes heatahtlik ja abivalmis, üleneb taevaalune, õitseb inimühiskond. Talisman sisaldab nii Taeva kui labradoriiti ankurdatud Hüperborea energiaid.

Paljudes kultuurides arenes kosmilisi seaduspärasid edastavast geomeetrilisest kirjast välja märkide keel ning on enam kui tõenäoline, et ka Eestis ja Liivimaal peremärkidena tuntud sümbolid varem midagi tähestikutaolist moodustasid. Sellised märgid mitte ainult ei kirjelda nähtusi ja protsesse, vaid sarnaselt Reiki märkidele omistatakse neile võimet reaalsust uueks luua ja tervendada. Neil talismanidel on erinevaid peremärke koos kasutatud, et tekitada vibratsioonilist välja, mis toetab väga harmoonilisel ja leebel viisil positiivsete energiate võimendamist ja talismani kasutaja kõrgeima potentsiaali avanemist.

Materjal: Hõbetatud tsingi sulam (plii ja nikli vaba) ja kumer suurendav klaas. RoHS nõuetele vastav.

Hind: 11.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )