Oma reaalsuse valitsemise kõrvarõngad

Oma reaalsuse valitsemise kõrvarõngad

© Riina Grethiel. Läbimõõt ca 1,8 cm. Ümara suurendava klaasiga!

Peremärkidega kõrvarõngad

Ühendus Kõrgema Minaga. Taevas laskub Maa peale ning Maa üleneb. Tegutsemine ja olemine kooskõlas kõiksusega ja teiste hüvanguks. Visioon: taevased valguseseemned idanevad inimeste südametes, kuni südametest saab õitemeri. Puhtale Maale viiv uks avaneb. Talisman sisaldab keskpäikeste ja transformatsioonitule energiaid.

Paljudes kultuurides arenes kosmilisi seaduspärasid edastavast geomeetrilisest kirjast välja märkide keel ning on enam kui tõenäoline, et ka Eestis ja Liivimaal peremärkidena tuntud sümbolid varem midagi tähestikutaolist moodustasid. Sellised märgid mitte ainult ei kirjelda nähtusi ja protsesse, vaid sarnaselt Reiki märkidele omistatakse neile võimet reaalsust uueks luua ja tervendada. Neil talismanidel on erinevaid peremärke koos kasutatud, et tekitada vibratsioonilist välja, mis toetab väga harmoonilisel ja leebel viisil positiivsete energiate võimendamist ja talismani kasutaja kõrgeima potentsiaali avanemist.

Materjal: Hõbetatud tsingi sulam (plii ja nikli vaba) ja kumer suurendav klaas. RoHS nõuetele vastav.

Hind: 12.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )