Esivanemate otsatu tarkusarmastuse kõrvarõngad

Esivanemate otsatu tarkusarmastuse kõrvarõngad

© Riina Grethiel. Läbimõõt ca 1,8 cm. Ümara suurendava klaasiga!

Peremärkidega kõrvarõngad

Õpetused maailmade vahel rändamiseks. Kohalolek on kõikjalolek. Liikumine toimub samaaegselt üles ja alla – kosmilistesse kõrgustesse ning sisemaailmade sügavustesse, samuti paralleelmaailmadesse, kus saab uurida teistsuguste valikute tagajärgi, teha vigade parandusi. Tulemuseks on parima võimaliku reaalsuse manifesteerimine, tarkuse rakendamine koos avatud südame, õiglustunde ja halastusega. Talisman sisaldab Taeva, päikese ja ürgmere energiaid.

Paljudes kultuurides arenes kosmilisi seaduspärasid edastavast geomeetrilisest kirjast välja märkide keel ning on enam kui tõenäoline, et ka Eestis ja Liivimaal peremärkidena tuntud sümbolid varem midagi tähestikutaolist moodustasid. Sellised märgid mitte ainult ei kirjelda nähtusi ja protsesse, vaid sarnaselt Reiki märkidele omistatakse neile võimet reaalsust uueks luua ja tervendada. Neil talismanidel on erinevaid peremärke koos kasutatud, et tekitada vibratsioonilist välja, mis toetab väga harmoonilisel ja leebel viisil positiivsete energiate võimendamist ja talismani kasutaja kõrgeima potentsiaali avanemist.

Materjal: Hõbetatud tsingi sulam (plii ja nikli vaba) ja kumer suurendav klaas. RoHS nõuetele vastav.

Hind: 12.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )