Kangast kott aknaga algoleku puhtusesse

Kangast kott aknaga algoleku puhtusesse

Koti mõõdud ca 390 x 410 + 80 (põhja laius), sangad ca 60 cm

Riina Grethieli originaallooming

Aitab hoida fookust kõrgemal sagedusel ning pakub kaitset negatiivse energia eest. Valgusesse viiv aken neutraliseerib väliskeskkonna kaootilise ja segadust tekitava mõju. Lisab jõudu ja tegutsemisvõimet.

Juba meie esivanemad teadsid, et kui kirjata tarbeesemeid puhtast algolekust ilmuvate mustritega, muudame oma igapäevaelu kõrgsageduslikumaks. Muistsed targad teadsid, et energiavälju saab korrastada või genereerida struktuuride, märkide ja võrgustikega. Õiges teadvuseseisundis ja puhta taotlusega loodud mustrid toimivad aga justkui visuaalne keel, mille võimuses on ühelt poolt kirjeldada, aga teisalt ka ellu kutsuda vibratsioonilisi välju, mis pakuvad kaitset ning aitavad hoida fookust rõõmsal ja vägeandval ärkvelolekul.

Kvaliteetne kangast kott sagedust tõstva mustriga. Riina Grethieli originaallooming.

Koti mõõdud ca 390 x 410 + 80 (põhja laius), sangad ca 60 cm.

Hind: 16.99 EUR /6.80 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )