Kõrgema südametšakra õietilgad, 10 ml

Kõrgema südametšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Andestamine ja kaastunne

Tasakaalustatud ja avatud südametšakra avab ukse andestamise ja püha südame juurde. Nende õietilkade märksõnadeks on kaastunne, andestamine ja ühendust püha südamega. Kui kõrgem südametšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda raskusi nii endale kui teistele tõeliselt andestamisega ning probleeme enese tingimusteta armastamisega – mõlemal juhul kerkib esile vajadus kaastunde arendamiseks. Teie kõrgem südametšakra asub eeterkehas tüümuse ehk harknäärme piirkonnas, töötab koos südametšakraga ning selles asub ligipääs pühasse südamesse. Kui see tšakra töötab korralikult, võite kogeda kaastunnet ja andestust nii enese kui teiste vastu. Läbi teadliku ühendusega meie pühas südames peituva jumaliku sädemega, saame teadlikuks kogu elu algupärasest üksolemisest.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )