Kurgutšakra õietilgad, 10 ml

Kurgutšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Eneseväljendus

Tasakaalustatud ja avatud kurgutšakra on oluline nii sisemiseks kui väliseks suhtlemiseks. Nende õietilkade märksõnadeks on eneseväljendus, suhtlemine, hinge juhendamine, jumalik tahe. Kui kurgutšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda raskusi oma sisemise tõe teadvustamise ja väljendamisega või oma intuitsiooni ja sisemise tarkusega kontakti saamisega. Samuti võivad selle tšakra probleemidele viidata endassetõmbunud isiksus, allasurutud emotsioonid ja vajadused või takistused loomingulise eneseväljendamise ees. Kurgutšakra asub eeterkehas füüsilise kõri piirkonnas. Sellest keskusest lähtudes kogeme maailma helide ja vibratsioonidena. Kui see tšakra töötab korralikult, ühendab see meid suurema teadvusvõrgustikuga ning lihtsustab nii sisemist kui välist suhtlemist. Välisel tasandil manifesteerub see võimena väljendada välises maailmas oma tõde ja loomingulisust. Sisemisel tasandil on tegemist uksega kõrgematele mentaalsetele tasanditele, mille kaudu saame inspiratsiooni ja juhendamist oma hingelt, mistõttu on see keskus seotud ka selgeltkuulmise ja kõrgema tahte väljendamisega maailmas. Selle tšakraga seostuvad veel sinine värv, heli, eneseväljendus, kausaalkeha, G-noot. 

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )