Kristallilamp lihvimata kristallide ja värvilise LED valgustusega

Kristallilamp lihvimata kristallide ja värvilise LED valgustusega

Kõrgus ca 39 cm, laius ca 19 x 19 cm, kaal ca 10 kg

Eesti käsitöö, ca 800 lihvimata kristalli tammepuidust alusel!

See ainulaadne lihvimata roosast kvartsist ja kuukivist LED valgustusega kristallilamp on valmistatud toorkristallidest, käsitööna ja algupäraste kavandite alusel. Iga kristall on austuse, imetluse ja armastusega väestades oma kohale sobitatud. Koos moodustavad kristallid, kujundid ja valgus inimest igakülgselt toetava terviku. Kristallilamp aitab hoida ruumis harmoonia, mõistvuse ja armastuse energiat, aidates inimest oma keskmes püsida, selgelt mõelda ja edukalt toimida.

Selle kristallilambi teeb eriliseks saksa kvaliteediga RGB värvidega LED valgustus, mis sobib väga hästi ka värviteraapia otstarbel. Lambiga kaasas oleva juhtpuldi abil saate valguse värve muuta ning ka valgust erinevates kombinatsioonides liikuma panna.  

Tehnilised andmed:
Voolutarve: 13,1 W
Pinge: 230V, ~ 50 Hz /12V
Energiaklass: A – A**
Tehnoloogia: LED
Eluiga: 30 000 h
Valguse värv: RGB muudetavad värvid, juhtpuldiga
Valmistatud Eestis

Hind: 499.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )