Valge siniliilia õietilgad, 10 ml

Valge siniliilia õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Ülitundlikkuse lahustamine

Kasutage neid õietilku ülitundlikkuse korral - kui kogete teiste inimeste juuresolekul kergesti energiakaotuse tunnet; kui teil on raske eristada teiste inimeste emotsioone ja tundeid enda omadest; kui kogete rahvahulkades viibides ebamugavustunnet kolmanda tšakra piirkonnas; kui tunnete, et vajate kaitset või kui teil on probleeme isiklike piiride kehtestamisega. Valge siniliilia õietilkadest on abi inimestele, kes on teravalt ja ebamugavust tekitavalt teadlikult teiste inimeste mõtetest ja tunnetest ning kellel on sageli raske eristada, et kogetavad emotsioonid või mõtted ei kuulu tegelikult neile. Need õietilgad pakuvad kaitset ning aitavad inimesel teadlikuks saada alateadlikest põhjustest, miks isiklike energeetiliste (ja füüsiliste) piiride kehtestamine tema jaoks keeruline on.

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )