Seksuaalsuse tervendamise õietilgad, 10 ml

Seksuaalsuse tervendamise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Süütuse ja spontaansuse meenutamine

Need õietilgad toetavad võimet nautida oma seksuaalsuse avatud ja loomulikku väljendamist, lahustavad seksuaalsust puudutavad piirangulisi uskumustemustrid ning soodustavad spontaansust ja loomingulist.

Meie armastuse süütu ja spontaanne väljendamine teise inimese vastu läbi seksuaalsuse on imeilus suhtlemisviis, mida saame kogeda ainult füüsilises kehas viibides. Kahjuks leiavad paljud inimesed end olukorrast, kus nad ei suuda oma seksuaalset energiat täielikult kasutada paljude piiravate ja keelustavate usukumusmustrite tõttu, mis on saanud aastasadade jooksul osaks meie kollektiivsest teadvusest. Seksuaalsusega seotud blokeeringud meie emotsionaalsetes ja mentaalsetes kehades viivad võimetuseni olla tõeliselt loov ning muudavad keeruliseks suhestumise teistega loomulikul ja spontaansel viisil. Seksuaalenergia on võimas jõud, mis ühendatuna avatud südametšakraga võib täielikult transformeerida meie võimet suhelda sisemistel tasanditel ja ka välises maailmas. Need õietilgad aitavad transformeerida vanu piiravaid mustreid ning toovad uut tasakaalu ja vabadust. 

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )