Suhete tervendamise õietilgad, 10 ml

Suhete tervendamise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Intiimsuse ja usalduse taastamine

Need õietilgad toetavad kõiki, kellel on probleeme inimestevaheliste suhetega. Need õietilgad toetavad suuremat intiimsust ja usaldust suhetes, aitavad lahustada kaitsemustreid ning toetavad võimet ehitada üles armastavaid ja avatud südamel põhinevaid suhteid.  

Kõik meie elus peegeldab mingil moel meie teadvust ning meie lähisuhted pole selles osas mingi erand. Tänu sellele on lähisuhted üheaegselt nii võimalus kasvada kui ka väljakutse, kuna suhtes olles ei ole meil võimalik põgeneda meie sügavamate mustrite tagasipeegelduste eest. Paljud meist kannavad endaga kaasas sügavaid südamehaavu, mis pärinevad varasemate suhetega seotud kogemustest ning võtavad need alateadlikult kaasa ka oma käesolevatesse suhetesse. See takistab paratamatult meie võimet luua ja arendada armastavat suhet, kuna me ei ole võimelised armastust tõeliselt avatud südamega andma ja vastu võtma. Selle tagajärjel kerkivad meie suhtes esile kaitsemustrid, mis loovad tõkkeid intiimsuse ette, kuna iga inimene projitseerib oma piinarikkad ootused teise peale. Need õietilgad aitavad teil vabastada suhetega seotud vanu mustreid ning soodustavad suuremat armastust ja usaldust lähisuhetes.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )