Hetkesoleku õietilgad, 10 ml

Hetkesoleku õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Maandus ja hetkesolek

Need õietilgad aitavad teil tulla kehasse ja jääda täielikult käesolevasse hetke, tugevdavad maanduse tunnet ning toetavad efektiivsust igapäeva asjades, sobivad inimestele, kes kergesti „kehast välja lähevad“ ega ei suuda püsida hetkes.

Harjumus käesolevat hetke vältida on väga tavaline, lausa nii tavaline, et me isegi ei märka, et meie tähelepanu on sagedamini minevikus ja tulevikus kui parajasti käesolevas hetkes. Selleks, et olla meie eludes juhiistmel, peame me olema maandatud, keskendunud ja valmis tegelema koheselt kõigega, mida elu meie ette paneb, ja seda eriti tänapäeva pidevalt muutuvas energiavoolus. Maandatuks ja keskendunuks jäämine tagab selle, et me ei reageeri lihtsalt tähelepanu puudulikkuse tõttu vanadest mustritest lähtuvalt, vaid anname endale võimaluse teha uusi valikud sõltuvalt sellest, mis parajasti meie elus toimub.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )