Jumaliku Ema õietilgad, 10 ml

Jumaliku Ema õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Hoolitsevat ja kaastundlikku jumaliku naispoole energiat kehastavad läänes Neitsi Maarja ja idas Guan Yin. Vaid üsna hiljuti on jumaliku naispoole energia taas tugevamalt Maale ankurdatud, et taastada tasakaal mees- ja naispoole vahel. Kutsuge Jumalikku Ema energiat, et ta aitaks teil saada ühendust oma sisemise naisenergiaga ning see tasakaalustada. Jumalik naispool ja jumalik meespool peavad saama tasakaalustatud nii meie endi sees, kui Maas endas, enne kui Maa peal taas rahu ja harmoonia õitseda saab.

Peainglite ja ülestõusnud meistrite õietilgad aitavad saada ühendust peainglite ja ülestõusnud meistrite energiatega ning sobivad suurepäraselt kingituseks. Iga õie- ja kristalliessents on häälestatud vastava peaingli teadvusele. Need essentsid toimivad väravatena kõrgematesse dimensioonidesse ning aitavad teil saada kergemini ühendust kõrgemate valgusemaailmade võrgustikuga ning vaimse hierarhia hulka kuuluvate peainglite ja ülestõusnud meistritega.

Kasutamine: Neid õietilku võib kasutada kahel viisil – kui tunnete, et vajate ühekordset inspiratsiooni, siis võtke neli tilka ning paluge soovitud ingli abi või siis võtke neli tilka neli korda päevas, paludes, et antud ingel iga kord aktiveeruks. Tehke seda senikaua kuni tunnete muutust oma teadvuseseisundis.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )