Kiire abi õietilkade kreem, 100 g

Kiire abi õietilkade kreem, 100 g

Toodetud Inglismaal

Bachi õietilkade segu kreem erakorralisteks ja keerulisteks olukordadeks

Algupäraselt loodi „kiire abi“ õietilkade segu dr Edward Bachi poolt, et pakkuda inimestele leevendust kiiret abi vajavates olukordades. Õietilkade segu koostisesse kuuluvad kirsiõied, alpi elulõng, lemmalts, harilik kuldkann ja linnupiim. See õiesegu toimib väga kiire emotsionaalse tasakaalustajana olukordades, kus kogetakse suurt hirmu, paanikat, traumat või teisi tõsiseid ärritusi nagu näiteks raske õnnetus või äkiline raske kaotus. Kuna need õietilgad on nii võimsad, siis kasutas Dr Bach seda segu muuhulgas ka I maailmasõjas kannatada saanud sõdurite posttraumaatilise stressihäire ravimisel.

„Kiire abi“ kreemi puhul on dr Bachi kiire abi õietilkadele lisatud metsõunapuu ja mänd ning koos naturaalse kreemipõhjaga on loodud suurepärane kiire abi retsept välispidiseks kasutamiseks. Kiire abi õietilkade kreem on kasulik ja rahustav näiteks armide, nahakahjustuste, lihasevigastuste jne puhul. Kiire abi õietilkade kreemi pole katsetatud loomade peal.  

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kreemide ja tilkade kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Koostis: Õieessentside segu, mandliõli, emulgeeriv vaha, brändi, vesi.

Hind: 16.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )