Peaingel Miikaeli õietilgad, 10 ml

Peaingel Miikaeli õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalli kristalliessentside segu

Kaitse, vägi, julgus, jõud

Kasutage peaingel Miikaeli essentsi, kui vajate abi seoses julguse, väe ja kaitsega. Peaingel Miikael kannab sinist tõemõõka. Peaingel Miikael on julguse, jõu ning kaitsega seotud ingel. Kui te kutsute teda, seisab ta teie paremal käel, hoides oma mõõka ning kilpi, olles valmis teid kaitsma. Ta laotab teie üle oma sügavsinise mantli, et kaitsta teid nii füüsiliselt kui psüühiliselt. Ta on sõdalasest peaingel, vägede ülemjuhataja ning valitseja. Ta annab teile algatusvõimet, tahtejõudu, liikuvust ning elujõudu, et järgida oma teed ning täita oma ülesandeid pingutusteta ning rahulikult. Tema kaksikleek Usk jagab teile usku ning eneseusaldust, toetab teid teie missiooni täitmisel. Peaingel Miikael vahendab Maale safiirkiire energiat ning sellega töötamine tagab kaitse ka siis, kui soovid kompromisside tegemisest loobuda ning oled otsustanud väljendada maailmale oma tõde.

Millal iganes satute ohtu, kutsuge alati Miikaeli:

„Ma kutsun sind, võimas peaingel Miikael, ning palun sul seista mu paremal käel. Palun lisa minusse julgust ning jõudu ja aita mul saavutada oma ettevõtmistes positiivseid tulemusi. Palun lõika oma mõõga abil läbi kõik mu negatiivsed energiasidemed ning klammerdumised. Ja aseta oma sinine kaitsev mantel mu üle, nii et ainult kõige kõrgem ning puhtam valgus võiks minu aurasse siseneda. Aitäh.“

Peainglite õietilgad aitavad saada ühendust peainglite energiatega ning sobivad suurepäraselt kingituseks. Iga õie- ja kristalliessents on häälestatud vastava peaingli teadvusele. Need essentsid toimivad väravatena kõrgematesse dimensioonidesse ning aitavad teil saada kergemini ühendust kõrgemate valgusemaailmade võrgustikuga ning vaimse hierarhia hulka kuuluvate peainglite ja ülestõusnud meistritega.

Kasutamine: Neid õietilku võib kasutada kahel viisil – kui tunnete, et vajate ühekordset inspiratsiooni, siis võtke neli tilka ning paluge soovitud ingli abi või siis võtke neli tilka neli korda päevas, paludes, et antud ingel iga kord aktiveeruks. Tehke seda senikaua kuni tunnete muutust oma teadvuseseisundis.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )