Avanemine vastuvõtmisele essents, 10 ml

Avanemine vastuvõtmisele essents, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Jumaliku harmoonia essents

Selle õie- ja kristalliessentsi näol on tegemist külluseessentsiga, mis aitab transformeerida vaesusteadvust külluseks, avab südametšakra, lahustab tõkked, mis takistavad avanemist universumi küllusevoolule ning tasakaalustab võimet anda ja vastu võtta. Suur kollektiivse uskumustemuster, et "kõigile ei jätku" ja "pole piisavalt" on meie tänapäeva maailma paljude probleemide algpõhjuseks. Kõige paremini peegeldub see olukorras, kuidas me jagame oma planeedi ressursse. Individuaalsel tasandil võib usk "vaesusteadvusse" viia meid olukorrani, kus me kogeme raha, rõõmu, armastuse, sõpruse, töö või vaimse ühenduse puudumist oma elus. Kõrgemalt hingetasandilt vaadates on tõeline küllus lahutamatuks osaks meie vastastikkusest ühendusest Allikaga ning alati vabalt kättesaadav. Sellele vaatamata kannavad paljud meist endas alateadlikke uskumusemustreid, mis takistavad meie võimet saada ühendust selle üliolulise jumaliku vooluga. Sageli takistab ühendust selle küllusevooluga see, et me ei mõista oma rolli selles voolus ning ei ole selle vastuvõtmiseks kas piisvalt avatud või me ei mõista, kuidas seda kasutada ja edasi anda. See õie- ja kristalliessents aitab puhastada ja transformeerida vanu mustreid, mis takistavad teil avamast oma südametšakrat ning saada ühendust Jumaliku Küllusega selle kõigis vormides.

"Avanemine vastuvõtmisele" õie- ja kristalliessents kuulub "Jumaliku harmoonia essentside" hulka. Jumalik harmoonia on sisemise tasakaalu seisund, mille puhul mõistus, emotsioonid ja vaim teevad omavahel koostööd ühtse tervikuna. Jumaliku harmoonia essentsid annavad teile abivahendid, mis võivad aidata teil taastada tasakaalu mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, lubades teie kõrgemal potentsiaalil manifesteeruda.

See essents kuulub uskumustemustrite transformeerimise gruppi. Uskumustemustrid luuakse siis, kui emotsioonid ja mõtted ühendatakse piisavalt võimsa kavatsusega. Võimsad uskumustemustrid vormivad reaalsust, mida me oma elus kogeme, nii individuaalsel kui kollektiivsel tasandi. Positiivse elujaatavad uskumused on tähtsad meie heaolule, seega kui meie heaolu on mingil määral häiritud, siis võib see olla signaaliks uurida meie alateadlikke uskumusi, sest sageli on meie kõige mõjurikkamad ja aktiivsemad uskumused need, mis jäävad meie tavateadvuse piiridest allapoole. Sügavalt toimivad õie- ja kristallisegude essentsid on suurepärane viis teadvustada leebel viisil meie vanad sissejuurdunud uskumustemustrid, et saaksime neid vaadelda ning viia need kooskõlla meie tegelike valikutega.'

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )