Aura kaitse õietilgad, 10 ml

Aura kaitse õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Kaitse ning turvaliste piiride loomine

Kasutage neid õietilku oma auravälja tugevdamiseks ning ülitundlikkuse vähendamiseks. See essents aitab säilitada ka positiivseid energeetilisi piire ning vähendab energia lekkimist. Ülitundlikkus on paljude inimeste jaoks tõsine probleem, mida kogetakse sageli haavatavusena teiste inimeste emotsioonide ja mõtete poolt ning võimetusena eristada enda energiaid teiste inimeste energiatest. Nõrgad energeetilised piirid võivad viia tundeni, et ollakse teiste inimeste mõttevormide poolse rünnaku all ning võimetuseni emotsionaalsetesse situatsioonidesse sattudes eristama, millised emotsioonid on tegelikud meie omad. Samuti võidakse rahvarohketes situatsioonides kogeda energiakaotust.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )