Andestamise essents, 10 ml

Andestamise essents, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Jumaliku harmoonia essents

Sobib kasutamiseks kõigile, kellel on vaja andestada ja edasi liikuda. Lahustab süütunde, kohtumõistmise ja enesesüüdistamise energiad ning toetab enese aktsepteerimist ja enesearmastust. Süütunne on emotsioon, mis tekib siis, kui me ei suuda endale andestada mingite minevikus tehtud tegude või olukordade pärast. Tavaliselt on süütunde algpõhjus ammu meie alateadvusse maetud ning sellest on jäänud vaid sügav seletamatu vajadus mingil viisil tasuda. Mõningate inimeste puhul on see alateadlik muster nende elus liikumapanevaks jõuks, mis loob suurt sisemist pinget ja ahastust. Kui me ei suuda andestada endale, siis võib meil olla raske andestada ka teistele. Arusaamine, et me oleme valinud kõik sündmused ja olukorras oma elus, et pakkuda meie hingele parimat võimalust kasvamises, teeb andestamise ja edasi liikumise lihtsamaks. See õie- ja kristalliessentside segu toetab suuremat tingimusteta armastuse tunnet enda ja teiste vastu, transformeerib süütunded ja eraldatuse tunde ning toob kaasa tugevama ühenduse Algallikaga.

"Andestamise" õie- ja kristalliessents kuulub "Jumaliku harmoonia essentside" hulka. Jumalik harmoonia on sisemise tasakaalu seisund, mille puhul mõistus, emotsioonid ja vaim teevad omavahel koostööd ühtse tervikuna. Jumaliku harmoonia essentsid annavad teile abivahendid, mis võivad aidata teil taastada tasakaalu mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, lubades teie kõrgemal potentsiaalil manifesteeruda.

Baasemotsioonide transformeerimise gruppi kuuluvad õie- ja kristalliessentsid aitavad õrnalt ja leebel vabastada ja transformeerida vanade kivistunud emotsioonidega seotud energiad, mis on talletatud emotsionaalkehasse ning teie energiakeha teistesse piirkondadesse. Kui teie baasemotsioonid muutuvad harmoonilisemaks ja vabalt voolavamaks, suudate te suhestuda eluga vahetult igal ajahetkel ning ei toimi enam alateadlikult vanadest ammuunustatud stsenaariumitest lähtudes. Pöörake tähelepanu äratundmistele, mis võivad esile kerkida, kui essentsid oma tööd teevad, eriti nendel juhtudel, mis on seotud uskumustemustritega, mis on seotud emotsionaalsete kitsaskohtadega, mille lahustamine aset leiab.
 
Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )