Eneseväärtustamise õietilgad, 10 ml

Eneseväärtustamise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Madala enesehinnangu transformeerimine

Sobib kasutamiseks kõigile, kellel on probleeme eneseväärtustamise ja madala enesehinnanguga ning kes tunnevad, et nad ei ole nii head kui teised. Seda õie- ja kristalliessentside segu soovitatakse ka neile kes tunnevad kergesti alaväärtustunnet, on väga tundlikud kriitikale või kogevad seletamatut tunnet, et nad ei ole terviklikud. Kui me ei koge lapsepõlves piisavalt hoolitsust ja hellust ning kui vanemad ei toeta meie positiivset minapilti, siis on raske kogeda täiskasvanuks saades oma sünnipärast väärtust ja omada kõrget enesehinnangut. See omakorda viib tundeni, et „ma ei ole kunagi piisavalt hea“ või et „minuga pole kõik korras“. Isiksus võib vastuseks sellele arendada välja kaitsemehhanismid, milleks võivad olla näiteks vajadus tunda ennast alati teistest paremana või vajadus, et tal oleks alati õigus.
 
Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )