Eneseväärtustamise essents, 10 ml

Eneseväärtustamise essents, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Jumaliku harmoonia essents

Sobib kasutamiseks kõigile, kellel on probleeme eneseväärtustamise ja madala enesehinnanguga ning kes tunnevad, et nad ei ole nii head kui teised. Seda õie- ja kristalliessentside segu soovitatakse ka neile kes tunnevad kergesti alaväärtustunnet, on väga tundlikud kriitikale või kogevad seletamatut tunnet, et nad ei ole terviklikud. Kui me ei koge lapsepõlves piisavalt hoolitsust ja hellust ning vanemad ei toeta meie positiivset minapilti, siis on raske kogeda täiskasvanuks saades oma sünnipärast väärtust ja omada kõrget enesehinnangut. See omakorda viib tundeni, et "ma ei ole kunagi piisavalt hea" või et "minuga pole kõik korras". Isiksus võib vastuseks sellele arendada välja kaitsemehhanismid, milleks võivad olla näiteks vajadus tunda ennast alati teistest paremana või vajadus, et tal oleks alati õigus.

"Eneseväärtustamise" õie- ja kristalliessents kuulub "Jumaliku harmoonia essentside" hulka. Jumalik harmoonia on sisemise tasakaalu seisund, mille puhul mõistus, emotsioonid ja vaim teevad omavahel koostööd ühtse tervikuna. Jumaliku harmoonia essentsid annavad teile abivahendid, mis võivad aidata teil taastada tasakaalu mõistuse, emotsioonide ja vaimu vahel, lubades teie kõrgemal potentsiaalil manifesteeruda.

Baasemotsioonide transformeerimise gruppi kuuluvad õie- ja kristalliessentsid aitavad õrnalt ja leebel vabastada ja transformeerida vanade kivistunud emotsioonidega seotud energiad, mis on talletatud emotsionaalkehasse ning teie energiakeha teistesse piirkondadesse. Kui teie baasemotsioonid muutuvad harmoonilisemaks ja vabalt voolavamaks, suudate te suhestuda eluga vahetult igal ajahetkel ning ei toimi enam alateadlikult vanadest ammuunustatud stsenaariumitest lähtudes. Pöörake tähelepanu äratundmistele, mis võivad esile kerkida, kui essentsid oma tööd teevad, eriti nendel juhtudel, mis on seotud uskumustemustritega, mis on seotud emotsionaalsete kitsaskohtadega, mille lahustamine aset leiab.
 
Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )