Peaingel Miikaeliga orgon-ripats

Peaingel Miikaeliga orgon-ripats

Läbimõõt ca 4 cm

Orgon tähendab eluenergiat – chi'd, praanat või eetrit. Orgon-ripatsid on valmistatud poolvääriskivide, vaigu ja metallide segust ning sisaldavad ühe erilise lisandina herkimeri teemanti, mis aitab puhastada ja neutraliseerida elektromagnetilist kiirgust. Orgonid puhastavad ja tasakaalustavad energiaid ning harmoniseerivad chi'd meie kehas ja energiaväljades. Lisaks sellele transformeerivad orgonid negatiivseid energiaid positiivseteks ning toimivad tõhusa kaitsena erinevate negatiivsete energiate ja elektromagnetiliste segajate vastu. Orgon-ripatsid on valmistatud spetsiaalselt kandja energiavälja (aura) tasakaalustamiseks. Orgon-ripatsid võivad aidata teil muutuda rahulikumaks, kogeda vähem stressi ning kaitsta end teiste inimeste negatiivsete energiate eest. Ripatsit võib kanda kaelas ja taskus või hoida padja all – peaasi, et see jääks auravälja piiridesse. Selleks, et orgon ripatsit aktiveerida, tuleb seda vähemalt 20 sekundit käes hoida.

Kutsuge peaingel Miikaelit, kui vajate julgust, väge, jõudu ja kaitset. Peaingeli Miikaeli käsutuses on leegitsev sinine tõemõõk, millega ta lõikab läbi kõik vanad sidemed, energiaköied või tasakaalustamata energiad, mis teid enam ei teeni ning tagasi hoiavad. Paluge tema abi kõigis olukordades, kus tunnete, et peate näitama rohkem tahtejõudu, algatusvõimet, väge ja keskendumisvõimet või kui tunnete, et vajate füüsilist või vaimset kaitset.

Materjal: poolvääriskivid (lapis lazuli ja sinine topaas), vaik, vask. Kaasas pael.

Uus!

Hind: 14.77 EUR /13.29 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )