Ühenduse loomine oma kõrgeima olemusega MP3

Ühenduse loomine oma kõrgeima olemusega MP3

Online-TERVENDUSPÄEV

Riina Grethiel

Selle veebiseminari peamine eesmärk on aidata teil luua või taastada ühendus oma kõrgeima olemusega, nii et võiksite avaneda väga sügavale, kõiki tasandeid hõlmavale tervendusele, vahendades soovikorral tervendust ka ümbritsevale maailmale.

Meie kõrgeim olemus on lahutamatu Algallikast ning üks viis Algallikat mõista, on näha teda Suure Keskpäikesena, mis asub üheaegselt nii kogu loomingu keskmes kui ka igal pool, iga olendi südames. Teine viis Algallikat hoomata, on kogeda teda lõputu ja piiritu ilmaruumina, puhta algolekuna, millest ilmub kogu olemasolu. Ja kuigi Algallikas asub igal pool, on väga oluline, et leiaksite ta üles iseenda seest – täpsemalt oma soma’st ehk kehast kui psühhofüüsilisest tervikust –, sest kui soovite luua püsivat ja katkematut ühendust oma kõrgeima olemusega, tuleks teil Algallika kohalolekut ka kehatasandil kogema õppida.

Kehateadlikkuse arendamine on üks kõige vahetum ja efektiivsem viis sügava vaimse transformatsiooni juurde ning nii on selle veebiseminari eesmärk tutvustada võimsaid kehakeskseid praktikaid ehk somaatilisi meditatsioone, mis aitavad teil luua ühendust oma kõrgeima olemuse ehk Allika Minaga. Somaatiline lähenemine õpetab teil nägema oma keha väärtusliku ja pühana, kuna hakkate avastama omaenda kehast Algallikasse viivaid väravaid. Töötades nii kehas asuvate kanalite kui väepunktidega, saab otsekontakt oma kõrgeima olemusega võimalikuks, sest lisaks kõigele muule aitavad somaatilised meditatsioonid väga tõhusalt teie energiasüsteemist puhast teadvust varjavaid mustreid ja muid takistusi eemaldada. 

Sel veebiseminaril uurime, kuidas on just keha kaudu võimalik luua puhas otseühendus meile sünnipäraselt omase sisemise ärkveloleku juurde, mis on omane meie kõrgeimale olemusele. Üks läbiproovitud abivahend paljudes traditsioonides on nn somaatiline meditatsioon – meetod, mille käigus keskendutakse väga erilisel viisil oma kehale ning õpitakse avama selles olevaid väravaid puhtasse algolekusse. Ent kuigi somaatilise meditatsiooni praktika seisneb kehale keskendumises, ei toimi see meetod ainult füüsilisel tasandil, vaid kaasab meie soma kõiki kihistusi. Tegemist on abivahendiga, mis juhatab meid tagasi Koju, ning seda rakendama õppides asume teekonnale, mis avardab meie arusaamist reaalsusest murranguliselt. "Tõeline keha", olles kandja meie piiritule jumalikule olemusele, on universumi mõõdupuu ning üksolemises kogu kõiksustervikuga. 

Tegelikult on "somaatiline meditatsioon" lihtsalt tänapäevane nimetus juba iidsetel aegadel tuntud tervendavatele meditatsioonipraktikatele. Soma on kreekakeelne sõna, mis tähistab meie keha kui psühhofüüsilist tervikut ning universumi mõõdupuud, ja somaatilised meditatsioonid kasutavad keha ja selles asuvaid punkte ja kanaleid meditatsiooniobjektidena, kuna need on kõige vahetumad ja täiuslikumad väravad väga sügava vaimse transformatsiooni juurde. Paljudes iidsetes esoteerilistes traditsioonides teati, et "tõelise keha" ehk soma saladuste avastamine võrdubki enese kõrgeima olemusega üheks saamisega. 

Kuidas veebiseminarist osa võtta?

1. Tehke tellimus e-poe kaudu.
2. Kui olete tasunud, aktiveerub teie tellimuse kinnituses olev allalaadimislink, mille pealt saate veebiseminari materjalid MP3-failidena endale arvutisse laadida. 
3. Kuulake veebiseminari teile sobival ajal. 
4. Küsimusi esitada ja tagasidet anda saab e-maili teel (valgusesaar@valgusesaar.ee).

NB! Veebiseminari suureks eeliseks on see, et meditatsioonid on salvestatud ning jäävad teile, seega saate nendega ka hiljem edasi töötada. Nii avastate iga korraga üha uusi tasandeid ja üha sügavamaid kihistusi, mida need meditatsioonid endas sisaldavad. 

See veebiseminar toimus ka grupitöö vormis 27.11.2016 ja 4.12.2016. 

Keha kui värav kogu universumi juurde

Hind: 35.00 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )