Himaalaja soolast padjake

Himaalaja soolast padjake

ca 1,2 kg, ca 18,5 x 18,5 cm

Naturaalne Himaalaja sool on tekkinud enam kui 250 miljonit aastat tagasi – ajal, mil looduses puudus täielikult saastatus. Iidsetest aegadest alates on teatud, et soolal on väga võimsad tervendavad omadused ning ka tänapäeval kasutatakse laialdaselt soolaravi, et võidelda allergia, astma, köha ja bronhiidiga, sest nahale ja hingamisteedesse ladestuvad soolaioonid hävitavad haigustekitajaid ja hoiavad ainevahetuse tasakaalus. Kuid Himaalaja soolast on abi ka närvilisuse, keskendumis- ja unehäirete korral ja paljude teiste probleemide puhul. Juba sajandeid on soola kasutatud kaitseks negatiivsete energiate ja vaenulike jõudude eest. Sool on väga oluline komponent maagilistes kaitserituaalides, mida viiakse läbi energeetilise puhastamise ja negatiivsuse hajutamise eesmärgil. Roosa Himaalaja sool on õrnatoimeline, ent tugevalt maandava ja keskmesse toova mõjuga, aidates vabastada emotsionaalset klammerdumist ning ligi tõmmata harmooniat ja küllust. 

Puuvillasest riidest soolapadjake on täidetud naturaalse Himaalaja soolaga ning on mõeldud tervendamise eesmärgil erinevatele kehapiirkondadele asetamiseks. Näiteks kasutatakse Himaalaja soolast padjakesi lihaste- ja liigestevalude leevendamiseks. Terapeutilisel kristallisoolal puudub aegumistähtaeg ning see tungib sügavale lihastesse ja liigestesse, tuues kaasa sügava lõdvestuse ja kergendustunde. Enne kasutamist võib Himaalaja soolast patja külmkapis hoida, et leevendada põletikke, või näiteks päikese käes soojendada, et patja lihaste lõdvestamiseks ja tervendamiseks kasutada. Himaalaja soolast padjakesest võib olla abi ka unehäirete korral. Lihtsalt asetage soolapadi oma tavalise padja peale ning hingake magades sisse tervendavaid soolaioone. 


Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )