Krüsokolla, defektidega (ca 27 g)

Krüsokolla, defektidega (ca 27 g)

Erinevas mõõdus defektidega või katkised kristallid

Aastate jooksul kogunenud defektidega, veidi kahjustada saanud või purunenud (killud väljas või pooleks läinud) kristallid, mida me pole saanud eraldi müüa. Võivad sobida näiteks energeetiliseks tööks, ehete valmistamiseks, kristallivete valmistamiseks, kunstiprojektides kasutamiseks jne. Foto on illustratiivne.

***

Krüsokolla on suurepärane aura puhastaja ning võimas kõrgemate energiate läbilaskja, ta on tõhus abivahend meditatsioonis ning abistab suhtlemisel – nii teiste inimestega kui kõrgemate maailmadega. Aidates aktsepteerida muutusi ja rahulikuks jääda pidevalt vahelduvates elusituatsioonides, toetab krüsokolla sind igati, kui soovid jääda erapooletuks, püsida oma tões ning seda ka väljendada. Tervendab suhteid, sõlmib lahti sasipuntraid, toob sinu koju rahu. Krüsokolla aitab vabaneda negatiivsetest energiatest, pöörab ümber sinu kõrgemat teed õõnestavad programmeeringud, tervendab südamevalu, aitab sul püsida oma keskmes ning suurendab sinu võimet armastada. Toetades positiivset eneseväljendust ning aidates vajadusel ka vaikida, häälestab krüsokolla meid Maa laulujoontele ning avab meid helide tervendavale ja äratavale toimele.

Hind: 8.44 EUR /3.38 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )