Kuldajastu loomine

Kuldajastu loomine

Valik loenguid, kanaldusi ja meditatsioone kõrgemale sagedusele häälestumiseks

Riina Grethiel

Kui tõeliselt mõistame, et loome oma reaalsust ise, siis lahustub üks oluline tõke meie sünnipärase loomisvõime eest. Järgmiseks sammuks on sageduse tõstmine ja positiivsele visioonile keskendumine, sest siin reaalsuses kujundame kogemust ümbritsevast maailmast oma uskumuste kohaselt ning reaalsus manifesteerub vastavalt vibratsioonile, mida välja saadame.

Kuldajastu on eelkõige nägemus kõrgematele vaimsetele ja eetilistele väärtustele rajatud harmoonilisest elukeskkonnast, kus toetatakse inimeste ärkamist seeselavale valgusele, samuti iga hinge püüdlust edasise täiustumise poole. Kuldajastut iseloomustavad rahu, õnn ja harmoonia, samuti kõik tingimused vabadusel põhinevaks vaimseks kasvuks ning maailma tervendavate ja rikastavate väärtuste loomiseks. Ideaalis võrdub kuldajastu valgustunud ühiskonnaga, mis koosneb inimestest, kes on juba mõistnud kehastumise tähtsaimat eesmärki – ankurdada enese puhas vaimne olemus füüsilisse reaalsusesse.

Kuigi valguse hulk maailmas on oluliselt suurenenud, lahutavad meid kuldajastu kogemusest ebakõlalised ja puhastamata energiad, mis liiguvad meie energiakanalites ja varjutavad meie tajusid. Need tumedad varjud kuuluvad minevikku ning nüüd on aeg neist täielikult vabaneda. Väline reaalsus võib muutuda üsna kiiresti ning enamikke neist muutustest vormib ja suunab meie kollektiivne mõtte- ja tundeenergia. Ennast tervendades ja puhastades ning oma sisemist loomisväge õigesti rakendades võime valida tee, mis juhatab meid sujuvalt ja harmooniliselt kõrgemasse võimalikku tulevikku – uude kuldajastusse. Kui toome esile oma sisemise valguse, siis hakkavad meist lähtuma ulatuslikud tervendavad mõjuringid, mis aitavad ka teistel rahu, armastuse ja õnne vibratsioonidele häälestuda. Tõeline kuldajastu tekib ja areneb rohujuuretasandil, sest seda loob puhaste taotlustega üksikisikutest lähtuv kõrgsageduslik energia.

Pehmed kaaned, 75 lk.

Hind: 10.44 EUR /9.40 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )