Sandlipuust palvehelmed (mala)

Sandlipuust palvehelmed (mala)

108 helmest, läbimõõt ca 8 mm

Malat kasutatakse abivahendina mantrate ja/või palvete lugemisel. Ühelt poolt aitab helmeste liigutamine arvet pidada, kui palju mantraid on loetud, teisalt aga sügavdab selline tegevus meditatiivset seisundit ning tugevdab kontsentratsiooni. Traditsiooniliselt on igal malal 108 helmest, mis on püha arv ning esindab tervendavaid lunaarjõude. Aja jooksul võib aga tõsise praktiseerija mala muutuda erakordselt võimsaks väeesemeks, kuna talletab mantrates ja palvetes sisalduvaid pühasid ja kõrgemaid vaimseid jõude kohalekutsuvaid valgusemustreid.

***

Sandlipuu on suurepärane abivahend meditatsiooniks. Aidates saavutada ühendust teie kõrgeima olemusega, tagab sandlipuu ka vajaliku maanduse, võimaldades vaimul ülespoole sirutuda ning väga kõrgsageduslikele vaimsetele tasanditele suunduda.

Hind: 36.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )