Indigolapsed

Indigolapsed

Lee Carroll ja Jan Tober - Viimane eksemplar! Kaaned kulunud, sisu korras.

Indigolapsed on lapsed, kes esindavad uut psühholoogilist käitumismustrit, mida pole varasematel aegadel laiemalt täheldatud ega dokumenteeritud. Seda mustrit iseloomustavad väga erilised omadused, mille tundmaõppimine kutsub nii vanemaid kui õpetajaid üles muutma oma suhtumist lastesse nii isiklikul kui ühiskondlikul tasandil. Selles imelises, uuele paradigmale teedrajavas raamatus vastavad rahvusvaheliselt tuntud autorid ja seminaride läbiviijad Lee Carroll ning Jan Tober mitmetele indigolapsi puudutavatele küsimustele:

 Kas indigolapsed on järgmine aste inimkonna evolutsiooniredelil?
On need lapsed targemad kui meie nende eas?
Kuidas me oma lapsi aidata saame?
Kuidas ja miks on paljudest tänapäeva lastest saanud „süsteemipurustajad“?
Miks on nii paljudel meie kõige säravamatel lastel diagnoositud „tähelepanupuudulikkus“ ja/või „hüperaktiivsus“?
Kas Ritalinile ja teistele psüühikat mõjutavatele ravimitele leidub tõhusaid alternatiive?

See raamat sisaldab lisaks autorite endi tähelepanekutele ka hulgaliselt intervjuusid, artikleid ja arvamusi mitmetelt oma ala spetsialistidelt (teadlastelt, haridustöötajatelt, psühholoogidelt, jne), kes heidavad valgust indigolasteks nimetatud fenomenile.

Need lapsed on tõesti erilised ning moodustavad valdava enamuse praegusel ajal sündivatest lastest ja seda kõikjal üle kogu maailma! Nad sünnivad siia ilma „teadmisega“, kes nad on – seega tuleb meil neid juba varakult tõsiselt võtta, rõõmustada neis peituvate eriliste omaduste üle ning õppida, kuidas neid tarkuse ja armastusega suunata.

See raamat on lausa kohustuslik vanematele, kelle lapsed on ebatavaliselt terased ja elavaloomulised!

Tegemist on esimese raamatuga maailmas, mis on pühendatud indigofenomeni tutvustamisele. Inglise keeles ilmus see aastal 1999.

Vt ka: http://www.valgusesaar.ee/indigo.htm


Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )