Draviit ehk pruun turmaliin, auguga

Draviit ehk pruun turmaliin, auguga

Pikkus ca 2,4 - 2,8 cm

Draviit ehk pruun turmaliin on suurepärane maandav kivi, mis puhastab ja avab maatähetšakrat ning tugevdab energeetilist nööri, mis ühendab meie eeterkeha ja füüsilist keha Maaga. Lisaks puhastab draviit aurat ning tasakaalustab ja kaitseb eeterkeha. Sellest kivist on abi, kui läbite keerulisi olukordi. Situatsioonides, kus te edasimineku asemel pigem alla annaksite, jagab pruun turmaliin julgust ja jõudu, toetades teie edasiminekut. Pruuni turmaliini rahustav ja kaitsev energia toetab negatiivsete energiate vabastamist ning täidab teie auravälja kõrgsagedusliku armastava energiaga. Kui te sellele armastavale energiale avanete, aitab see teil aktsepteerida, et olete igati täiuslik ning täiuslikud on ka need aspektid teist, mida olete pidanud vastuvõetamatuks või armastust mitteväärivaks. Draviit aitab teil tunda kaastunnet kõigi oma olemuse osade suhtes ning tervendab õrnalt teie emotsionaalkeha. Draviit toetab ka kogukonnavaimu ning aitab teil end isegi suures grupis hästi tunda. See kivi tervendab halvasti toimivaid peresuhteid ning tugevdab empaatiavõimet. Lisaks võimandab pruun turmaliin loovust. Füüsilisel tasandil tervendab see kivi seedehäireid ja nahahaigusi ning stimuleerib kogu keha uuenemist.

Turmaliin
Puhastades ja transformeerides raskeid energiaid iseenda kõrgemaks väljenduseks, ankurdab turmaliin vaimse energia, tasakaalustab tšakraid, meridiaane ning aurakehasid, luues kaitsva välja. Traditsiooniliselt on turmaliini kasutatud seiramiseks (kolmanda silmaga „vaatamiseks”), selle abil on keerulistel aegadel võimalik kindlaks teha segaduse tekitaja või kaose põhjus, samuti näitab turmaliin kätte õige suuna, kuidas täbarast olukorrast välja tulla. Turmaliin on võimas mentaaltasandi tervendaja, tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera ning transformeerib negatiivsed mõttevormid positiivseteks. Turmaliin on abiks enese ja teiste mõistmisel ning, juhatades sügavale asjade olemuse tuumani, tugevdab eneseusaldust ja hajutab hirme. Pagendades kalduvuse ennast ohvrirollis näha, kutsub turmaliin ellu uut inspiratsiooni, võimendab kaastunnet ja tolerantsust ning on abiks ka külluse manifesteerimisel.

NB! Auguga kristallide kaela riputamiseks sobivad tekstiilist ja nahast ehtepaelad.

Hind: 8.44 EUR /6.75 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )