Rubiin-fuksiit, auguga

Rubiin-fuksiit, auguga

Pikkus ca 3 - 3,2 cm

Rubiin on suurepärane energiat ja jõudu lisav kivi. Tugevdades elutahet, energiseerib ja tasakaalustab rubiin meie energiavälju, kuid võib vahel üle stimuleerida ülitundlikke või kergesti ärrituvaid inimesi. Rubiin võimendab elujanu, kuid mitte kunagi enesehävitustungi; aitab leida sobivat motivatsiooni tegutsemiseks ning püstitada realistlikke eesmärke. Rubiin stimuleerib südametšakrat, tasakaalustab südant ja julgustab edasiliikumist mööda rõõmuteed. See kivi pakub võimsat kaitset psüühilise rünnaku ning südameenergia vampirismi korral, stimuleerib käbinääret, aitab näha positiivseid unenägusid ning muuta selgemaks visualiseerimisvõimet. Rubiin on ka küllusekivi, mis aitab säilitada rikkust ning hoida alal armastust. Vahel võib rubiin tuua esile peidetud viha või teha nähtavaks negatiivse energia – et seda transformeerida ja puhtaks valguseks muuta. Rubiin toob meis esile juhiomadused. Lisaks aitab rubiin püsida positiivsele orienteeritud meeleseisundis ning olla julge. Rubiin teravdab mõistust, aitab olla ülimalt ärkvel ning jääda keskendunuks. Tänu selle kivi kaitsvatele omadustele lisab rubiini kandmine või peos hoidmine teile jõudu, kui peate enese ja oma tõe eest seisma. Rubiin on dünaamiline kivi, võimendab seksuaalsust ja seob seksuaalenergiat südamega. Paradoksaalsel viisil vaigistab rubiin ka hüperaktiivsust. Kõrgemal tasandil vahendab peaingel Urieli energiat.

***

Fuksiit on võimas kivi, mis mõjub hästi kõigile selle mõjupiirkonda sattunutele. Seda kivi on kasutanud paljud iidsed ravitsejad ja šamaanid ning seepärast sobib fuksiit eriti hästi kõigile inimestele, kes tegelevad tervendamisega. Fuksiiti on roheline südametšakra kivi, mida on kutsutud ka "tervendaja kiviks". Fuksiidi abil on võimalik saada ühendust kosmilise informatsiooniga, kui kasutada sellele ligipääsemiseks intuitsiooni, mida see kivi võimendab. Lisaks aitab fukstiit toime tulla kõigi igapäevaelu probleemidega, mis on seotud stressi, füüsilise tervise, rutiini, karjääri ning elukeskkonnaga, kuid see kivi vahendab ka holistilise tervendamise ja taimeraviga seotud informatsiooni, aidates tervendajal paremini mõista, mis on kõige õigem meetod või vahend ühe või teise terviseprobleemi lahendamiseks, sest fuksiit vahendab tervendajale kõikvõimalikke tervise ja heaoluga seotud juhiseid. See kivi õpetab ka, kuidas olla teenistusvalmis, laskumata sealjuures võimuvõitlusesse või langemata võltsalandlikkuse küüsi. Psühholoogilisel tasandil õpetab fuksiit tõelist eneseväärtustamist ning aitab üle saada märterlusest ja vajadusest teisi inimesi "päästa". Fuksiit aitab üle saada liigsest sõltuvusest inimsuhetes ning toetab kiiret paranemist nii emotsionaalsetest kui füüsilistest traumadest. Fuksiit aitab näha, kuidas toimida kooskõlas enda ning teiste inimeste hingeteega ning aitab vajaduse korral sekkumata kõrval seista, kui teised inimesed oma hingeõppetunde omandavad. Fuksiit on ka abiks inimestele, kellel on vaja mingil põhjusel perekonna või suguvõsa egregoridest eemalduda ning oma hingeteed käia. Fuksiit võimendab teiste kristallide energiat ning toetab nende kristallide energiate vahendamist. See kivi suunab energia õigetesse kanalitesse ning vabastab seeläbi energia üleküllusega seotud blokeeringud. Füüsilisel tasandil toetab fuksiit selgroo ja rühivigade tervendamist, suurendab lihas-skeletisüsteemi paindlikkust ning tasakaalustab punaste ja valgete vereliblede hulka.

NB! Auguga kristallide kaela riputamiseks sobivad tekstiilist ja nahast ehtepaelad.

Hind: 5.99 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )