Aventuriin, roosa (1 tk)

Aventuriin, roosa (1 tk)

Aventuriini, mis on väga positiivne kivi, kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Aventuriin imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. See kivi kaitseb südameenergia metafüüsilise vampirismi puhul ning ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib ka inimese meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi; toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames. Ka kontrollib aventuriin inimese kasvu tema sünnist seitsmeaastaseks saamiseni.

Roosa aventuriin
Roosa aventuriin avab kõrgema südametšakra ning vahendab universaalset armastust. Selle kiviga töötamisel võib kaasneda imeline heaolutunne. Roosa aventuriin on väga rahustav kivi. Olles olukorras, millest te ei näe väljapääsu, siis võib olla abi just roosast aventuriinist, sest see kivi eemaldab illusiooniloorid, aitab näha tõde ning leida alternatiivseid lahendusi mis tahes olukorras. Roosa aventuriin toetab ka peenkehade tasakaalustamist ning võimendab valguse läbivoolamist teie energiakanalites. Füüsilisel tasandil on roosast aventuriinist abi vere ja vereringega või immuunsüsteemiga seotud probleemide korral. Sellest kivist võib olla abi ka mürkidest vabanemise protsessi toetamisel.

NB! Kividel võib esineda täkkeid!

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest


Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )