Šungiit, auguga

Šungiit, auguga

Pikkus ca 3 - 3,4 cm

Poleeritud

Šungiit on looduslik kivim, mida leidub rohkesti Karjalas. Tänu oma erakordsetele tervendavatele ja antibakteriaalsetele omadustele, nimetatakse seda kivimit "elukiviks". Kuna šungiit aitab eemaldada kehast valu ja pingeid, siis võib seda asetada valutavale kohale või masseerida sellega pingestatud kehapiirkonda. Rahustav ja soojendav šungiit aitab inimesel vabaneda kõigist muredest, vaevadest ja valudest. See kivi aitab teil jääda terveks ja nooruslikuks ning püsida aktiivne isegi kõrges vanuses. Lisaks pakub šungiit kaitset elektromagnetilise kiirguse eest ning mõjub kogu kehale elustavalt ja energiseerivalt. See kivi kõrvaldab ja absorbeerib kõik, mis kujutab inimesele ja teistele elusolenditele ohtu, kuid samas kontsentreerib ja taastab selle, mis on tervislik. Šungiidist püramiid on revolutsiooniline kaitsekilp kahjuliku elektromagnetilise kiirguse vastu, mis lähtub arvutitest, mikrolaineahjudest, televiisoritest, mobiiltelefonidest ning teistest masinatest.

Šungiidist püramiid loob enda ümber võimsa torsioonvälja, mis peegeldab tagasi ja neutraliseerib geopatogeensed kiired ning kaitseb elektromagnetilise kiirguse eest, mis lähtub televiisoritest, arvutitest, mikrolaineahjudest ja teistest kodumasinatest. Selleks, et kaitsta ennast elektromagnetilise reostuse eest, asetage püramiid enda ja kiirgusallika vahele. Püramiidi vahetus läheduses või temaga otseses kontaktis olles tugevneb inimese immuunsüsteem, väheneb ümbruskonna negatiivne mõju inimesele ning taastub keha energeetika ja elujõud. Šungiidist püramiidi abil saab puhastada negatiivsest energiast ka ehteid, münte ja teisi väiksemaid esemeid. Püramiid on soovitav asetada sinna, kus veedate päevas kõige rohkem aega. Püramiidi võib paigutada näiteks voodi kõrvale, kirjutuslauale, töökohta, autosse jne. NB! Püramiidi ei tohi asetada voodi või tooli alla.

NB! Poleeritud šungiit ei sobi kristallivee valmistamiseks.

NB! Auguga kristallide kaela riputamiseks sobivad tekstiilist ja nahast ehtepaelad.


Läbimüüdud!
Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )