Suure Jumalanna müsteeriumid + CD: Suure Jumalanna tervendus

Suure Jumalanna müsteeriumid + CD: Suure Jumalanna tervendus

Raamat ja audiokursus

Riina Grethiel

RAAMAT:

Suure Jumalanna müsteeriumid
Pilguheit eestlaste muinaspärandile esoteerilisest vaatenurgast

Meil ei ole vaja otsida väge, tarkust ega eeskujusid väljastpoolt, teistest kultuuridest, vaid omaenda juurtest, sest eestlased – aestid – on üks kõige vanemaid tänaseni säilinud rahvaid meie planeedil. Meie tõelist päritolu varjab unustusteloor. Et seda kergitada, tuleb meil luua ühendus Suure Jumalanna mõõtmatu ja kõikeõnnestava kohalolekuga. Käesolevas raamatus vaatlemegi Jumalannat Tema erinevatel kujudel ning avame end sellele vägevale tervendamis- ja loomisväele, mis Temast alguse saab.

Esmalt ilmutab Suur Jumalanna end Tühjusest või Ürgmerest kerkiva hiiglasliku ja meie senitoiminud vaimseid mõttekonstruktsioone purustava kohalolekuna. Ta võib ilmutada end ka Tähe, Kuu ja Maana, kuid Tema päikeseaspekt, mida võime nimetada Kuldseks Emandaks, on Suure Jumalanna ülim ja samas ka kõige varjatum väljendus, millest on paljudes kultuurides aastatuhandeid teadlikult vaikitud. Just siin peitub Tema vahetu, valgustav, tervendav ja puhtasse armastuse vibratsiooni tõstev olemus, mis avab meie ees kuldajastu väravad, juhatades meid kogemuslikult tagasi puhtaste olemisviiside juurde – siin ja praegu.

Selles raamatus meenutame ka meie rahva Suurt Lugu, mis Akašši kroonikatest taas pinnale on kerkimas ning tasapisi erinevatest kildudest kokku hakkab minema. See lugu jutustab meie põlvnemisest hüperborealastest – iidsest ja kõrgeltarenenud rahvast, kes saabus siia planeedile juba väga ammu ning rajas koostöös Suure Keskpäikese meistritega kõrgeltarenenud tsivilisatsiooni, mis ei langenud mitte kunagi, sest selles kultuuris osati elada täiuslikus kooskõlas loodusega ning rakendada Suure Jumalanna loomisväge. See oskus on ka meis olemas.

Suure Jumalanna üks tähtsamaid kingitusi praegusel ajal on meie kosmilise mälu taastamine. Luues Temaga ühenduse, hakkame taas mäletama oma iidset päritolu, oma taevaseid juuri – ja seda nii isiklikul, rahvuslikul kui ka kogu inimkonda hõlmaval tasandil. Suur Lugu on meie väelugu, mida meenutades leiame üles eneses siiani vaid pooleldi ärganud loomisjõu, samuti tarkuse ja tingimusteta armastamise võime, et võiksime tervendada nii iseennast kui ka kogu maailma – viia oma elu taas kooskõlla Suurema Tervikuga ning luua see uueks.

Vt lisaks: Suure Jumalanna müsteeriumid

***

 AUDIOKURSUS:

Suure Jumalanna tervendus
Kosmilise Ema südamekeel: tervendamine valgusemustrite abil

Kaks meditatsiooni ühel CD-l

Kosmiliste tsüklite vaheldumine on Suure Jumalanna pärast ajastuid kestnud eemalviibimist meile taas lähemale toonud ning loorid Tema kõikvõimsa ja hiilgava palge eest on langemas. See toob kaasa võimsa pühitsuse ja väga sügavaid tasandeid transformeeriva tervenduse, sest me ei saa vaadata näkku Tähe, Kuu või Päikesena ilmuvale Kosmilisele Emale ning jääda nendeks, kes me oma piiratuses olime. Suure Jumalanna päikeseaspekt aga on suur ja särav Keskpäikese kohalolek, mis hõõgub nüüd selle maailma eetertasandil kui lubadus saabuvaks kuldajastuks. Tema südamest kiirguvad välja imelised tervendavad valgusemustrid, mis lahustavad ja transformeerivad kõik ebakõlalise.

Selle audiokursuse meditatsioonid aitavad teil kontakti saada Suure Jumalanna õnne, rõõmu, rahu, helgust, küllust ja õitsengut toovate kingitustega. Te kogete Suurt Jumalannat vägeandva Tähe, saladusliku Kuu ja särava Päikesena; seejärel aga Suure Tühjuse ehk Kõiksuse Ürgema endana ning sulate Temaga ühte ...

See on sisenemine sügavasse ja intensiivsesse transformatsiooni, mis tõstab teid ülendunud olekusse – üksolemisse Suure Jumalanna kõikide aspektidega. Teie südamevibratsioon saab selle transformatsiooni tagajärjel sedavõrd puhtaks, et hakkate oma energiaväljade (samuti oma puhastunud alateadvuse, tavateadvuse ja üliteadvuse) kaudu maailma uusi jumalikke mustreid ja tervendavaid sümboleid saatma. Need lahustavad pimeduse või pagendavad selle dimensioonidevahelise seina taha, tõmmates Kõiksusest ligi üksnes armastust, valgust, õnne, rõõmu, inspiratsiooni, uuenemist, küllust ning täielikku tervenemist vanadest haavadest. See on Suure Jumalanna kingitus saabuva kuldajastu koidikul, mille lävel me kõik seisame.

I meditatsioon: Suure Jumalanna Tähe, Kuu ja Päikese müsteeriumid
II meditatsioon: Tervendamine Kosmilise Ema valgusemustrite abil

Katkendeid audiokursusest:

Lahustumine Algolekusse
Kolmekordne Jumalanna
Kuldne Emand - kuldajastu reaalsuse kuduja
Suure Jumalanna päikeseaspekt

Hind: 31.43 EUR /27.44 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )