Tingša, Om Mani Padme Hum

Tingša, Om Mani Padme Hum

Läbimõõt 7 cm

Need tingšad pärinevad Tiibeti budistlikust traditsioonist. Nad on kaunistatud tiibeti silptähestikus kirjapandud mantraga „Om Mani Padme Hum”, mis tõlkes tähendab „Au aardele lootosõies”. See on kõiki otsijaid abistava kaastundekehastuse Avalokitešvara mantra.

Tingšasid kasutatakse kodualtaritel, aedades, joogakeskustes, templites ning koolides. Nende kaunilt tasakaalustatud harmoonilised helid aitavad ajul siseneda meditatiivsesse, rahulikku seisundisse. Tingšasid helistatakse sageli selleks, et tuua tähelepanu käesolevale hetkele ning fikseerida see heli abil nii meelde kui kehasse. Tingšasid kasutatakse ruumide puhastamiseks soovimatutest ja negatiivsetest energiatest. Kellahelid panevad liikuma seisvad energiad, seepärast on need kellad väga populaarsed ka feng-shui praktikute hulgas. Tervendajad ja terapeudid kasutavad tingšasid, helikausse ning teisi kellasid ruumide puhastamiseks enne ja pärast tervendamist, oma klientide probleemide leevendamiseks ning energeetiliseks tasakaalustamiseks. Suurepäraselt sobivad tingšad ka kristallide ja kristallikomplektide puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. Kellaheli on kasutatud abivahendina teadvuse äratamiseks paljude sajandite vältel ja paljudes eri kultuurides. Traditsioonilises budistlikus tseremoonias oli tingšade üks kasutusviisidest raskete mõttemustrite ning kinnijäänud vaimolendite valgusesse saatmine.

Uus!

Hind: 43.77 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )