Kristallist käepaelad

Kaitsvad ja energiavälja tugevdavad kristallist käepaelad sobivad igapäevaseks kandmiseks nii naistele kui meestele. Võimendades tervendavat puudutust ning kaitstes energiavälja soovimatute mõjude eest (vt lisaks erinevate kristallide omaduste kohta) sobivad need nii tervendajatele ja terapeutidele kui ka kõigile neile, kes puutuvad oma töös pidevalt kokku inimestega ja/või viibivad päeva jooksul palju arvutikiirguse või mobiiltelefonide mõjuväljas. Kui olete liikuva eluviisiga ning soovite n-ö käigupealt kristallidelt abi saada, siis sobivad käepaelad selleks ideaalselt, sest kristallide mõju on kõige tugevam siis, kui need puutuvad vahetult vastu nahka.

Otsimise hõlbustamiseks on kõik käepaelad jagatud gruppideks. Samas saate tutvuda ka kogu valikuga korraga, mida näeb gruppide all (vaata allapoole).

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )