Miljonärikursus

Miljonärikursus

Nägemuslik teejuht unistuste elu loomiseks

Viimased 2 eksemplari! Kaaned veidi kulunud, sisu korras. Marc Allen

Inspireeriv raamat Marc Allenilt, "Saladuste saladuse" autorilt!

Milles seisneb tõelist rahuldust pakkuv elu ning kuidas suudaksime seda luua? Mida oleme siia maailma tegema tulnud ja milleks me üldse võimelised oleme? – Vastused neile küsimustele ei ole kellegi varjatud. Hingetee teostamine ON võimalik. See on meie kõigi sünniõigus. Juhised leiate käesolevast raamatust, väe muutuda aga enese südamest.

Mis siis, kui oleks tõesti olemas kindel, konkreetne ja läbiproovitud tee, mida järgides suudaksime luua oma unistuste elu ning selle hüvesid nautida? Mis siis, kui võiksime saavutada oma kõrgeimad eesmärgid ja teostada oma suurimad unistused, tehes lihtsalt seda, mida me teha armastame – jäädes truuks oma südametunnistusele ning juhindudes üksnes kaastundel põhinevatest väärtustest?

Täpselt seda võibki käesolev kursus pakkuda igaühele, kes on valmis antud programmi järgima – õppima selgeks siinkirjeldatud printsiibid ja koostama plaani, mille järgi tegutsema asuda. See kursus ei suuna teid mitte ainult filosoofilises ja psühholoogilises mõttes õigele rajale, vaid jagab kätte ka tõeliselt toimivad vahendid. "Miljonärikursus" ei ole lihtsalt innustavate ideede kogumik, vaid täpselt see, mida väidab end olevat: nägemuslik teejuht oma unistuste elu loomiseks.

See kursus on koostatud inimese poolt, kes on saanud ise multimiljonäriks ning loonud oma varanduse, kasutades neidsamu printsiipe, mida ta siin raamatus nii selgelt lahti seletab. Tema õpetus on kokku pandud väga paljude erinevate allikate põhjal ning autor on kõik need kirjalikud ja suulised õpetussõnad, mis ta elule ja karjäärile sügavat mõju on avaldanud, üheks tervikuks lõiminud.

Marc Allen, teie juhendaja sellel teekonnal, kutsub oma lähenemisnurka "nägemuslikuks äriks". See ei piirdu ainult enesele kasu soovimisega, vaid on aluseks loomisele, mis peab silmas laiemat plaani ning arvestab ka Suurema Terviku hüvangut. Autor on teostanud oma elus kõike, mida siin õpetab, ning rakendanud neid nägemuslikke printsiipe ka omaloodud ettevõtte ülesehitamisel. See ettevõte on kirjastus New World Library (Uue Maailma Raamatukogu), mis on avaldanud muljetavaldava valiku Eckhart Tolle, Shakti Gawaini, Deepak Chopra, Riane Eisleri, Barbara Marx Hubbardi, Joseph Campbelli, Dan Millmani, Alan Wattsi, James Alleni, Kent Nerburni, Richard Carlsoni ja paljude teiste silmapaistvate autorite loomingust.

Marc Allen:
Sedamööda, kuidas neid tõdesid, mida teile peagi tutvustada kavatsen, enda jaoks aegamisi avastama hakkasin, muutus mu elu täielikult. Mu kahekümnendad eluaastad olid võitlusest tulvil ning ma olin neil aastatel ka väga vaene. Sagedasti esines mul ärevushäired ja ma vaevlesin pidevalt depressioonihoogude käes. Kolmekümne viiendaks eluaastaks aga oli mu elust saanud seiklus ning mind täitis pidev avastamisrõõm. Mu ärevus ja depressioon haihtusid ja transformeerusid sügavaks rahuks, tänutundeks ja isegi – hämmastuseks. Sest poleks liialdus väita, et kui hakkasin rakendama neidsamu meetodeid, mida ma sel kursusel teiega jagada tahan, said imed ja võlukunst minu elu lahutamatuteks osadeks.
 
Parim osa minu seiklusest on aga olnud avastus, et saan oma äratundmisi teistega jagada. Taibates peagi, kuidas oma kurssi määrata tuleb, leiate te sellest raamatust seikluse, mille loote enda jaoks ise. Ja just see teebki käesoleva teekonna niivõrd rahuldustpakkuvaks ning  tähendusrikkaks – sest see on teie enda seiklus. Te valite mitte ainult sihtpunkti, vaid kujundate ka selleni viiva raja. See protsess avardab teie kujutlusvõimet lõpututel ja kõige hämmastavamatel viisidel ning muudab teie elu mõõtmatult palju paremaks.

Eelkõige on käesolev kursus otsekui võtmekimp teie elu suurima seikluse juurde, sest pakub teile vahendeid, et võiksite kaardistada omaenda ainulaadset teekonda – seda, kuidas luua ja elada oma unistuste elu. See, kas teie unistuste elu hõlmab miljonäriks saamist või mitte, sõltub täielikult teist enesest. Mõistagi ei ole miljonäriks saamine mitte igaühe jaoks vajalik, samas on see täiesti teostatav eesmärk. Tean, et mina soovisin seda saavutada – ning ma olen olnud väga vaene ning saanud miljonäriks just neid printsiipe ja praktikaid kasutades, mida käesolevas raamatus teile tutvustan.

Kui kujutate ette oma ideaalelu, ei ole tähtis mitte raha – sest raha pole muud kui üksnes vahend. Oluline on hoopis see, millist elu soovite enda jaoks luua. Ja te võite vabalt avastada, et teil ei ole sugugi vaja saada miljonäriks, et olla see, kes te olla tahate. Tegelikult avastate tõenäoliselt peagi, et miljonäriks saamisel ei ole selle kõigega mitte mingisugust pistmist. Te ei tunne üksnes sellest, et teil on palju asju, suur maja ja kopsakas pangaarve, veel õnne ega rahuldust. See ei näita, et olete eneses oleva potentsiaali teostanud ning saanud selleks, kelleks soovisite saada. (Te ei pruugi minuga praegu nõustuda, aga sellest pole midagi. Laske käia ja muretsege endale suur maja ja kopsakas pangaarve – need on igati suurepärased eesmärgid – ja kui olete need lõpuks saanud, avastate isegi, et saavutatu üksi ei tee teid veel õnnelikuks ega paku rahuldust. Ja siis võite te edasi liikuda selle juurde, mis on elus tõeliselt tähtis.)

Ärge saage minust valesti aru: miljonäriks saamine on suurepärane eesmärk ning selle suur eelis seisneb eesmärgi konkreetsuses ja saavutatavuses. Seadsin endale just niisuguse eesmärgi ja ma saavutasin selle. Kuid oma teekonnal avastasin, et püstitatud sihil ei olnud mitte mingit pistmist sellega, milliseks inimeseks tahtsin saada või millist elu soovisin elada. Sel polnud mingit pistmist õnnetunde ega sügava ja kestva rahuldusega – lühidalt öeldes: mitte millegi säärasega, mis on elus tõeliselt tähtis.

Kui sa pole rahul sellega, mis sul on, või kui oled masenduses või vihane puuduse pärast, mida oma elus parajasti koged, siis võib see motiveerida sind rikkaks saama, kuid isegi kui ajad kokku miljoneid, võid jääda sisemist puudust edasi kogema ning sügaval sisemuses ei tunne sa rahuldust. Kui aga korrastad ära oma siseilma, asetub paika ka väline maailm ning sa tunned suurt rõõmu nii sellest, mis sul juba on, kui ka sellest, mida veel luua kavatsed, sest sa tead, et pole piire sellel, mida manifesteerida suudaksid.  

"Miljonärikursusega" töötamist ja oma unistuste elu loomist toetab ka Riina Grethieli audiokursus "Eluülesande avastamine. Juhised Allika Minaga ühinemiseks ja Puhta Maa ankurdamiseks 22 Kõrgema Tahte kiire abil", mis aitab teil häälestuda oma tõelisele jumalikule olemusele ning asuda looma sellest lähtuvalt.

Hind: 19.99 EUR

Tekst www.valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )